مقالات

دستگاه های تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب

هر آنچه که باید در مورد دستگاه های تصفیه آب بدانید

 

دستگاه های تصفیه آب دارای انواع مختلفی از فیلترها هستند، اما هر کدام از آنها چه نوع آلودگی را فیلتر می کنند؟ هنگام خرید فیلتر آب برای منزل خود به چه نکاتی توجه کنید؟

 

این روزها آب آشامیدنی خالص، تمیز و سالم به راحتی در دسترس نیست. رشد جمعیت، توسعه صنعتی و تخریب محیط زیست همگی از دلایل این امر هستند. با توجه به این وضعیت، آگاهی از تکنیک های تصفیه و دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار برای اطمینان از کیفیت خوب آب آشامیدنی ما برای ما اهمیت بیشتری پیدا می کند.

 

بسیاری از مواد معدنی به طور طبیعی در آب یافت می شوند و برای بدن انسان مهم هستند، اما مصرف بیش از حد آن می تواند باعث بسیاری از بیماری ها شود. یک دستگاه تصفیه آب خوب نمک های اضافی، ذرات معلق و میکروب ها را از بین می برد و ویتامین ها و مواد معدنی ضروری خود را حفظ می کند. این روزها با وجود بسیاری از تولیدکنندگان در صنعت تصفیه آب، تشخیص اینکه کدام خوب است، کدام نه و کدام استانداردهای لازم را دارد، دشوار است.

 

دستگاه های تصفیه آب

هم فیلترهای آب و هم دستگاه های تصفیه اب بر اساس یک اصل مکانیکی کار می کنند. آنها ابتدا آب خام آلوده را می مکند، ناخالصی های مختلف از رسوبات گرفته تا میکروارگانیسم ها را فیلتر می کنند و سپس آب تمیز را پخش می کنند. با این حال یک تفاوت بزرگ بین این دو وجود دارد – یک تصفیه کننده می تواند ویروس ها و باکتری هایی را که فیلترها قادر به حذف آنها نیستند حذف کند. برخی از تصفیه کننده ها از مواد شیمیایی استفاده می کنند و برخی دیگر از شارژ الکترواستاتیک برای کشتن یا جذب ویروس ها استفاده می کنند.

 

در حال حاضر این دستگاه ها به بخشی ضروری از هر آشپزخانه تبدیل شده اند و سازندگان این محصولات در حال رقابت برای به دست آوردن سهم بازار هستند. مزیت یک مصرف کننده در اینجا این است که او می تواند انتظار تخفیف های خوبی را در این محصولات داشته باشد، به ویژه هنگام خرید در جشنواره .

خرید و فروش دستگاه تصفیه اب عمده و جزئی

بهترین دستگاه تصفیه آب را از قطره سازان زلال بخواهید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *